Zakręcona Polska

Czym jest Projekt „Zakręcona Polska” Jest moim marzeniem, marzeniem do spełnienia. Niestety nie mogę tego zrobić bez Was.
Chciałbym stworzyć album, papierowy, wydrukowany. Taki jak za starych dobrych czasów, kiedy to ludzie jeszcze oglądali papierowe albumy. Chciałbym, żeby wzięło w tym jak najwięcej osób. Żeby to była wspólna inwencja ludzi z całej Polski.
Projekt polega na tym, że tworzę aparaty z nakrętek od wódki. Wysyłam je chętnym osobą. Osoby te instalują je w swoich miejscowościach i po pewnym czasie odsyłają mi aparacik. Przeważnie jest to parę miesięcy.
Uzbierała nam się już mała galeryjka. Mimo że w projekcie wzięło udział około 100 osób. Ale niestety, słomiany zapał. Ludzie ci najczęściej nie dają znaku życia nie odpowiadają na wiadomości itp. Tak więc jeśli zdecydujesz się wziąć w tym udział to lepiej zastanów się dwa razy. Czy naprawdę chcesz? Czy dasz radę? Czy kot nie zje ci aparaciku? Czy koleżanka z pracy nie rozbierze go na części pierwsze? 😀
Ale koniec marudzenia, bo na szczęście są i ci Dobrzy. Dali radę wytrzymali i zrobili piękne zdjęcia. 🙂
Wielki brawa dla nich!
Ps. Brakuje mi nazwiska właściciela 6-tego zdjęcia. Proszę o kontakt. A resztę proszę o sprawdzenie, czy jakiegoś babola nie walnąłem i napisanie mi dokładnie jakie miejscowości są na zdjęciach. dopiszę te informacje.

7 thoughts on “Zakręcona Polska

  1. Hej. Fajny jest ten Twój projekt. 🙂 Czy nadal można w nim wziąć udział? Fotografia to moje drugie imię i z chęcią powieszę gdzies te puszkę. Pozdrawiam – Beata Solarska 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *